Wybierz język:   
... rewolucjonizujemy sposób poszukiwania domu
O nas Kup dom Sprzedaj dom Kontakt FAQ Zaloguj
1. Akceptacja zasad i warunków korzystania ze strony
1.1 Korzystając ze strony "HomeFreeTrade.com", Użytkownik zgadza się na Zasady i warunki korzystania ze strony.

2. Wiarygodność informacji
2.1 W żadnej sytuacji HomeFreeTrade nie będzie odpowiedzialne za żadne bezpośrednie bądź pośrednie szkody powstałe na skutek podpisania umowy, zaniedbania, wycofania się z umowy, bądź jakichkolwiek działań będących konsekwencją wykorzystania informacji zawartych na stronie HomeFreeTrade.
2.2 Użytkownik ponosi odpowiedzialność za weryfikację informacji zawartych na stronie HomeFreeTrade u niezależnych źródeł lub w jednostkach administracyjnych przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych ze sprzedażą bądź kupnem nieruchomości.
2.3 Użytkownik ponosi odpowiedzialność za korzystanie z odpowiedniego programu antywirusowego podczas ściągania jakichkolwiek materiałów ze strony HomeFreeTrade.

3. Ograniczenie odpowiedzialności
3.1 HomeFreeTrade nie będzie odpowiedzialne za zaniedbania, niedotrzymanie kontraktu, mylną interpretację lub innymi słowy za żadne bezpośrednie bądź pośrednie szkody powstałe w wyniku korzystania z naszej strony.
3.2 HomeFreeTrade nie będzie odpowiedzialne za wirusy komputerowe, które mogą zaatakować Użytkownika na skutek ściągania materiałów ze strony HomeFreeTrade. To użytkownik jest odpowiedzialny za korzystanie z odpowiedniego programu antywirusowego podczas ściągania materiałów z HomeFreeTrade.

4. Kopiowanie
4.1 Użytkownik może drukować materiały zawarte na stronie dla swoich prywatnych, niekomercyjnych potrzeb.
4.2 Wszystkie inne formy kopiowania są zabronione.
4.3 Słowa HomeFreeTrade i HomeFreeTrade.com są znakami zastrzeżonymi Bluebird International Ltd. Jakiekolwiek powielanie naszych znakó zastrzeżonych jest zabronione.


5. Zmiany zasad i warunków korzystania ze strony
5.1 Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Zasad i warunków korzystania ze strony bez uprzedniego powiadomienia użytkowników. Jeżeli zmienimy Zasady i warunki korzystania ze strony, zostaną one opublikowane na naszej stronie i zaczną obowiązywać od momentu opublikowania.

O nas : FAQ : Polityka prywatności : Zasady użytkowania : Kontakt

... stajemy się czołowym dostawcą domów w Europie