Wybierz język:   
... rewolucjonizujemy sposób poszukiwania domu
O nas Kup dom Sprzedaj dom Kontakt FAQ Zaloguj
1. Warunki zachowania prywatności
1.1 HomeFreeTrade.com dokłada wszelkich starań, aby chronić osobiste informacje i inne dane, które zostały nam przekazane.
1.2 Ten dokument dotyczący naszej polityki prywatności wyjaśnia, jakie informacje HomeFreeTrade.com zbiera, w jaki sposób gromadzimy informacje i w jaki sposób je wykorzystujemy.

2. Jakiego rodzaju informacje gromadzimy?
2.1 Podczas tworzenia ogłoszenia na stronie HomeFreeTrade.com zostają podane użytkownik podaje osobiste informacje i dane, które następnie zostają zapisane i są przechowywane w naszej bazie danych.
2.2 Użytkownik podejmuje decyzję, jakie dane będą częścią ogłoszenia i zostaną opublikowane na stronie internetowej HomeFreeTrade.com bądź na stronach współpracujących z nią stron partnerskich. Informacje te stają się w ten sposób ogólnie dostępne.
2.3 Możemy wykorzystać te informacje, aby przekazać użytkownikowi informacje, oferty lub produkty, o których sądzimy, że mogą mu być przydatne. Jeżeli użytkownik nie życzy sobie otrzymywać tych informacji, może w każdej chwili zrezygnować z tej opcji poprzez zaznaczenie tego w odpowiednim miejscu na swoim koncie.
2.4 Jeżeli użytkownik będzie chciał zmienić jakiekolwiek informacje przechowywane na stronie homefreetrade.com należy zalogować się i zmienić je na swoim koncie, bądź wysłać e-mail do HomeFreeTrade.com na adres info@homefreetrade.com
2.5 Nie będziemy sprzedawać ani udostępniać informacji na temat użytkowników żadnym innym firmom.

3. Zmiany w polityce prywatności
3.1 Zastrzegamy sobie prawo do zmiany naszej polityki prywatności bez wcześniejszego zawiadomienia użytkowników. Jeżeli zmienimy warunki zachowania prywatności, zostaną one opublikowane na naszej stronie i od zaczną obowiązywać od momentu ukazania się na stronie.

O nas : FAQ : Polityka prywatności : Zasady użytkowania : Kontakt

... stajemy się czołowym dostawcą domów w Europie